Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk

HP Color LaserJet Pro MFP M281fdw - USED

HP Color LaserJet Pro MFP M281fdw - USED

Колор ласерски принтер (користен)

- Брзина на печатење: до 21 стр
- Технологија: Ласерски (колор)
- Факс, дуплекс, мрежна карта, вифи
- Гаранција 3

12990.00 ден./€ 211.74
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Color LaserJet Pro MFP M281fdn - USED

HP Color LaserJet Pro MFP M281fdn - USED

Колор ласерски принтер (користен)

- Брзина на печатење: до 21 стр
- Технологија: Ласерски (колор)
- Факс, дуплекс, мрежна карта
- Гаранција 3 месеци

11990.00 ден./€ 195.44
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.