Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk


HP All-in-One 24-cb1366nh (7Z6B5EA)

38990.00 ден.
€ 635.53

Сериски број: 7Z6B5EA_I

Количина: пар.

Бренд: Hewlett Packard

Категорија: Десктопи

Залиха: Има

Рејтинг:

Гаранција Начин на испорака
ПОРАЧАЈ

 

Спецификација
 Процесор  Intel® Core™ i5-1235U (upto 4.4GHz Intel® Turbo Boost, 12MB L3cache, 10 cores)
 RAM Меморија  8GB DDR4 3200MHz (1x8GB)
 Графичка картица  Intel® Iris® Xᵉ Graphics
 Видео меморија  /
 Хард диск  512GB PCIe® NVMe™ SSD
 Мултимедија драјв  /
 Монитор  23.8" FHD (1920 x 1080), micro edges three sides, AntiGlare, 250 nits, 72% NTSC
 Мрежна карта  Integrated 10/100/1000 GbE LAN
 Безжични уред  Realtek RTL8822CE 802.11b/g/n/a/ac (2x2) and Bluetooth® 5 combo 
 Тастатура  HP 225 Black Wired Keyboard and mouse combo
 Надворешни порти  1 SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate (Battery Charging 1.2); 1 headphone/microphone combo; 2 USB 2.0 Type-A; 1 HDMI-out 1.4; 1 RJ-45
 Димензии  540 x 184 x 42 mm
 Тежина  5,37  kg
 Безбедност  Kensington security lock slot
 Напојување  65W Power Adapter
Оперативен систем и дополнителен софтвер
 Оперативен систем  FreeDOS
 Боја  Jet Black
 Гаранција  3 години
Дополнителни услуги
 Инсталација на уредот ProMedia InstallPack

 

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP V28 4K TN Monitor (8WH58A...

15990.00 ден./€ 260.64
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP 290 G4 Microtower PC (23H...

37990.00 ден./€ 619.23
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

HP Pro Tower 290 G9 (5W881ES...

26990.00 ден./€ 439.93
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.