Затвори

24/7 поддршка на потрошувачи 02/ 321 59 80 Разговарајте со нас

  • Додади во кошничка
  • Прегледај нарачка
  • Плати
  • Отпечати фактура
Информации за цени!

Сите цени објавени на веб сајтот се со вклучен ДДВ.
За дополителни информации за производите контактирајте не на email: info@hpstore.com.mk

HP Z3700 Wireless Mouse Blue

HP Z3700 Wireless Mouse Blue

HP Mouse - безжичен оптички маус

999.00 ден./€ 16.28
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Wireless Mouse 150

HP Wireless Mouse 150

HP Mouse - безжичен оптички маус

699.00 ден./€ 11.39
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Z3700 Wireless Mouse White

HP Z3700 Wireless Mouse White

HP Mouse - жичен оптички маус

999.00 ден./€ 16.28
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
SSD OSCOO 120GB M.2 NVMe

SSD OSCOO 120GB M.2 NVMe

SSD диск M.2 NVMe
- 120GB

1590.00 ден./€ 25.92
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 240 Pike Silver Bluetooth Mouse

HP 240 Pike Silver Bluetooth Mouse

HP Mouse - безжичен оптички маус
- Bluetooth конекција

990.00 ден./€ 16.14
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP USB-C Travel Hub G2

HP USB-C Travel Hub G2

USB-C Travel Hub

- USB 3.0, HDMI, VGA

3490.00 ден./€ 56.89
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 150 Wired Mouse and Keyboard

HP 150 Wired Mouse and Keyboard

HP Keyboard and Mouse - жичани маус и тастатура

999.00 ден./€ 16.28
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP Z5000 Dark Ash Silver Wireless Mouse

HP Z5000 Dark Ash Silver Wireless Mouse

HP Mouse - безжичен оптички маус
- Bluetooth конекција

1799.00 ден./€ 29.32
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
HP 650 Wireless Keyboard and Mouse

HP 650 Wireless Keyboard and Mouse

HP Keyboard and Mouse - безжични оптички маус и тастатура

3499.00 ден./€ 57.03
НАРАЧАЈ ПОВЕЌЕ З
1 2 3 4

Дизајн и развој Visual Perspective Advertising - Водечки провајдер на графички и веб дизајн услуги во Охрид, Македонија.